Finanční plánování

Protože věříme, že každý může dosahovat svých cílů a snů.....

Proto si nejprve sedneme a budeme se nezávazně bavit o tom, kde jste dnes a kam byste se chtěli dostat. Sny, cíle a potřeby má každý jiné. Proto jsou pro každého i jiné i postupy, jak se k nim dopracovat. 

Následnou analýzou vašich stávajících produktů je dokážeme tyto produkty nastavit tak, aby byly skutečně funkční, účinné a pokud možno i levnější než nyní. Zpravidla dokážeme najít úspory i tam, kde by je člověk nikdy nehledal. A ne, nebavíme se  o tom, že byste měli míň utrácet za zábavu nebo přestat kouřit. To je věc každého z nás a my tu nejsme proto, abychom Vám zasahovali do života a měnili vaše zvyky. My úspory najdeme ve produktech, které již platíte. Naprostá většina lidí totiž někde platí víc než musí (drahá pojistka na auto) nebo platí něco, co vůbec nepotřebují (a naprostá většina si myslí, že se to zrovna jich netýká).

Náhle ,,nalezené" finanční prostředky, mnohdy v řádech tisíců ročně, můžete využít pro Vaši okamžitou spotřebu a udělat si tak radost. Nebo volné prostředky můžete investovat a zajistit si tak ochranu prostředků proti inflaci která nyní dosahuje rekordních výšek a znehodnocuje Vaše prostředky a jejich následný růst který bude směřovat k plnění Vašich dlouhodobých cílů a snů. 

Tak co? Jste připraveni lépe plánovat svou budoucnost? 


© 2021 Pojišťovací a obchodní s.r.o. 5. května 718/11, Nový Jičín, 741 01
Nekonečně mnoho možností pro Vaše finance
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!