Majetek a odpovědnost

Pojištění rodinných domů, bytů a souvisejících staveb.

Pořídit si dům, byt, chatu a stavby s tím spojené (garáž, dílna) je mnohdy náš sen a stojí to spoustu peněz. Ale přijít o ,,střechu nad hlavou" může být otázka chvilky. A pak teprve musíte řešit to, kde vzít na opravu, znovupořízení, nebo i to, že musíte bance nadále splácet hypotéku za nemovitost, kterou už ani nemáte. Před tímhle Vás dokáže uchránit pojištění nemovitosti.

Pojištění domácnosti

Vybavení domácnosti člověk většinou nesežene za den. Majetek získáváme celý život, ale v případě nečekaných - živelných, nebo i protiprávních událostí o něj můžeme přijít velmi rychle. Pojištění v ,,nových" cenách Vám garantuje pořízení nových věcí bez ohledu na to, jak staré vaše věci doopravdy byly. Pojištění odpovědnosti za škodu v občanském životě

Pokud někomu způsobíte svou neopatrností újmu na zdraví, nebo Vaše dítě rozbije sousedovi okno, tak je normální, že způsobenou škodu nebo újmu zaplatíte. Nemusíte zoufat, pokud máte pojištění odpovědnosti. 


Možná Vám není jasné, co je nemovitost a co domácnost. 
Domem či bytem se rozumí nemovitost se všemi stavebními součástmi, zatímco domácnost tvoří soubor hmotných movitých věcí a zařízení, sloužících k jejímu provozu. 

© 2021 Pojišťovací a obchodní s.r.o. 5. května 718/11, Nový Jičín, 741 01
Nekonečně mnoho možností pro Vaše finance
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!