Kdo jsme a co děláme

Jsme tu pro vás

Je tomu již více než 20 let co Bc. Jana Matuschková nastoupila na řadovou obchodní pozici do jedné z největších pojišťoven v ČR - do České Pojišťovny. Díky usilovné práci se vypracovala do manažerských pozic a dlouhá léta vedla velmi úspěšný obchodní tým. 
Ale navzdory tomu, že by se to dalo považovat za velmi úspěšnou kariéru, nebyla úplně spokojená. Cítila, že klientovi nemůže poskytnout ten skutečně nejlepší servis a to ze dvou prostých důvodů. V nabídce měla produkty pouze od jedné jediné společnosti a zároveň kvůli tlakům na produkci neměla tolik času na budování osobních vztahů s klientem, na kterých jí tolik záleželo.
Proto se rozhodla pro změnu a v roce 2014 založila vlastní poradenskou a zprostředkovací společnost Pojišťovací a obchodní s.r.o. 

Dnes pracujeme v malém týmu a osobní přístup ke klientovi je to, na čem stavíme. Díky neustálé touze učit se a zlepšovat, se vyznáme ve finanční džungli a dokážeme Vám vždy předat ty nejaktuálnější a nejlepší informace, díky kterým se můžete správně rozhodnout. Ano, vždy se rozhodujete vy sami, my pouze doporučujeme. Doporučíme Vám, kde můžete výhodně pojistit auto, nemovitost nebo sebe, kde má cenu si připlatit, nebo kde se dá naopak ušetřit a nakonec i to, jak ušetřené peníze chytře a rozumně investovat. Díky tomu všemu můžete (pokud se rozhodnete jít s námi) získat kromě výhodných pojistek i stabilní finanční plán pro sebe a svou rodinu.

Spolupracujeme téměř se všemi velkými hráči na finančním trhu a proto dokážeme najít vždy to nejlepší řešení.

Kontaktujte nás a přesvědčíme Vás, že umíme mnohem víc než srovnávače. Že jsme lidé s úsměvem na tváři, a že Vám dokážeme skutečně pomoci plnit Vaše plány a sny.

© 2021 Pojišťovací a obchodní s.r.o. 5. května 718/11, Nový Jičín, 741 01
Nekonečně mnoho možností pro Vaše finance
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!