Hypotéky

Vlastní bydlení je snem většiny z nás. My Vám pomůžeme získat to Vaše. Pokud Vás trápí, že nevíte která banka je pro Vás ta pravá, tak my vám poradíme. Pojmy jako LTV, DTI, DSTI, p.a.% RPSN, fixace a jiné nám nejsou cizí. A i v případech, kdy víte, že nejste pro banku ten úplně nejlepší klient (např. OSVČ s nízkým přiznaným příjmem), tak Vám dokážeme pomoci, protože vlastní bydlení považujeme za chytrou investici.

Víme, jak s bankami komunikovat efektivně, a tak Vám ušetříme i spoustu času, který můžete věnovat tomu, co máte opravdu rádi.

Stalo se Vám někdy, že na prohlídce domu byl někdo, kdo už měl hotovost a dům vám ,,vyfoukl"? I s tímto Vám můžeme pomoct! Díky předschválené hypotéce bez nemovitosti můžete mít peníze ,,nachystané" a mít až 3 roky na výběr Vaší vysněné nemovitosti. Rádi si s Vámi sedneme na kafe (klidně i online) a povíme Vám, jak to vlastně funguje. 

Trápí Vás, že máte ještě dlouhou fixaci na nevýhodný úrok? Ani tohle nemusí být problém, refinancovat se dá i v době fixace! Využijte nynější levné úroky a ušetřete.


A v neposlední řadě Vás chceme ujistit, že se hypotéky bát nemusíte. Naší prioritou je najít pro Vás takovou hypotéku, která Vás neohrozí. 

© 2021 Pojišťovací a obchodní s.r.o. 5. května 718/11, Nový Jičín, 741 01
Nekonečně mnoho možností pro Vaše finance
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!